دکتر محمدمهدی (سعید) امین‌الرعایا پزشک متخصص، مدرس دانشگاه، پژوهشگر بین‌المللی در حوزه درمان بیماری‌های خاص، و درعین‌حال سرمایه‌گذار و بنیان‌گذار شرکت فناور اریاتک در حوزه بلاکچین و رمزارزها، نه‌فقط برای خانواده اریاتک، که برای تعداد بی‌شماری از بیماران در طول نزدیک به سه دهه جایگاه درمانگر، حامی، پدر و نجات‌بخش داشته‌است.

ایشان در زندگی چندبعدی خود پزشکی را رسالت فردی خویش برگزید و به‌سبب آن بی‌اغراق هزاران بیمار ناامید را بی‌ ادعا و چشم‌داشت، و با شیوه‌های مبتکرانه خود از دردهای گوناگون رهانیده و چه‌بسیار بیماری‌های به‌ظاهر درمان‌نشدنی را با دانش و فراست خود بهبود بخشیده و مداوا نموده‌است. شمار بیمارانی که به‌واسطه دانش پزشکی و گرمی کلام او از لحاظ جسم و روان از سقوط و مرگ نجات یافته و به زندگی بازگشته‌اند از حساب نزدیکان و دوستانش خارج است. در خانواده اریاتک و بسیاری از دوستان و نزدیکان این مجموعه، نمونه‌های متعددی از این نوازش پدرانه و برادرانه را می‌توان برشمرد. آنچه موجب شگفتی است این‌که او نه‌تنها هرگز طبابت را محل کسب درآمد قرار نداد، بلکه حتی در سخت‌ترین شرایط برای دارو و درمان بیماران خود از آنچه داشت دریغ نکرد.

پشتیبانی همه‌جانبه دکتر امین‌الرعایا از بانیان اولیه شرکت اریاتک موجب بارش خیر و برکت فراوان بر سر این نهال جوان گردید، عامل رشد فوق‌العاده آن شد و از آن درمقابل آفت‌ها و آسیب‌های فراوانی حفاظت نمود. مدیران شرکت اریاتک علاوه‌بر سلامتی تن، روحیه جسور خود در جهت پیشرفت، امید، استواری و خلاقیت در یافتن راهی نو در تنگناها، صبوری و تلاش پیگیر در به‌ نتیجه رساندن کارها، و ترجیح رشد جمعی بر منافع فردی را از ایشان به یادگار داشته و همیشه بر آن خواهند بود که افق وسیع در نگاه، مناعت طبع در قلب، و بلندی در هدف را از منش او سرلوحه کار و اخلاق خود قرار دهند.

اریاتک از ابتدای سال ۹۹ و به‌علت بلای جهانسوز ویروس کووید19 سایه بلند دکتر امین‌الرعایای نازنین را از دست داد تا غم دلتنگی لبخندهای شیرین او را تا همیشه در دل داشته باشد. اما آنچه به‌عنوان یک از گنجینه میراث این مرد بزرگ باقی مانده، با همراهی و حمایت خانواده محترم وی، خانواده بزرگتری است به نام «اریاتک» که مأموریت خود را پیشرفت، توانمندی و تولید ثروت با رویکرد «همه با هم» می‌داند تا سلامتی، برکت، شادی و موفقیت را در حد توان برای همگان خواستار باشد.

روح این پدر مهربان در میان ما جاودانه و خندان باد