ریزوماتیک
خبرها و رویدادها

از یک توییت تا ریزوماتیک

در ریزوماتیک همه چیز از یک توییت ساده شروع شد، توییتی با هدف کمک به علاقمندان برای ورود به محیط توسعه کسب‌و‌کارهای مبتنی بر بلاک‌چین. حالا و بعد از استقبال علاقمندان به بلاک‌چین دوره آموزشی ریزوماتیک در روزهای 11 و 12 مهرماه 1398 برگزار می‌شود.
در این دوره علاقمندان به کسب‌و‌کارهای مبتنی بر بلاک‌چین در چند کارگاه آموزشی با موضوعاتی که برای پیاده سازی یک راهکار بلاک چینی نیاز دارند آشنا می‌شوند.
در دوره دو روزه ریزوماتیک و همزمان با سخنرانی منتورهای با تجربه در حوزه بلاک‌چین و فرصت شبکه سازی به سبک ریزوماتیک، یک پروژه کاری جدی هم به شرکت‌کنندگان پیشنهاد داده خواهد شد.
دوره آموزشی ریزوماتیک مهارت برنامه نویسی برای اپلیکیشن های غیرمتمرکز (dApps) بر روی بلاک چین اتریوم را به یک شیوه جدید به شما یاد می‌دهد.
گفتمان «ریزوماتیک» درست مثل بلاک چین با مفهوم ساختارشکنی عجین شده و بلاک‌چین اتریوم هم با امکان ایجاد اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز توانسته تحولات بزرگی در صنایع مختلف از مالی گرفته تا بهداشت و سلامت ایجاد کند.
درخواست‌های استخدام برای برنامه نویسان اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز فقط در سایت کاریابی آمریکایی indeed در بازه یک‌ساله 2016 تا 2017، 207 درصد رشد داشته است. همچنین درخواست‌های مشابه در لینکدین از 1037 مورد در 2016 به 4541 مورد فرصت شغلی در 2017 رسیده است.
این اعداد به معنی وجود یک بازار جدی و بزرگ برای افرادی است که به مهارت تولید و طراحی اپلیکیشن‌های غیرمتمرکز مجهز باشند.
برای ثبت نام در «ریزوماتیک» چند پکیج پیشنهادی در نظر گرفته‌ شده که همه آن‌ها با اتر (اتریوم) قابل پرداخت هستند، اما نکته جذاب این است که اگر تعهد کنید در مدت 16 ساعت آن چه یاد گرفته‌اید را به دیگران آموزش دهید ثبت نام این دوره برای شما رایگان خواهد بود.
اگر تصمیم گرفتید به جمع ریزومی‌ها ملحق شوید تا قبل از 11 مهر به سایت ریزوماتیک سر بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *